Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Ay bazı duygusal taşmalara sebep olabilir. Aslında kötü durumda değilsiniz fakat bugün duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Davranışlarınız ve karşılaşacağınız olaylar duygusal yapınızı nasıl yönlendireceğinize göre değişir. Eğer sorunlara açık bir duruma girerseniz bundan dolayı telaşlanmamanız lazım ve her sorunu gerek konuşmanızla, gerekse bulacağınız akılcı çözümlerle halledebilirsiniz fakat tabii duygusal taşmalarınızı kontrol altında tutmanız şartıyla. Bugün birçok konuda iyi niyetli dostlarınız ve bazı ileri görüşlü kimseler size yardımcı olabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Çevrenizdekilerin enerjinize hayran kalıyorlar, siz ise hangi işe yetişeceğinizi düşünüyorsunuz. Bugün dostlarınızdan birlikte değişik şeyler yapma imkanını bulabilirsiniz. Bir öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz. Genelde güzel bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
AŞK: Bugüne kadar yaşadığınızaşk mutluluğu yarının teminatısayılıyor ama siz biraz şüpheciyaklaşımlarda bulunduğunuzdapartnerinizin size olan hevesiazalıyor. Partnerinizle aynıduyguları paylaşın.PARA: Değişimler söz konusu. Terfiler, kazançartması veya uzun süre iş arayan Başaklar rahatbir nefes alacaklar. Ama yatırımlara dikkat edin.SAĞLIK: Hareketli gün geçirmenizden dolayı, ufakkazalar geçirebilirsiniz. Yaramaz çocuk gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Sağlık sorunları ihmale gelmez. İşiniz yerine tedaviyi tercih ederseniz ileride tehlike arz edecek faktörlerin şimdiden önüne geçebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizde oluşan durağanlık yerini bol kazanca bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Sosyal konularda daha paylaşımcı ve aktif görünüyorsunuz. Yeni organizasyonlar sizi yenilikler yapmaya iterken, işten kaynaklanan grup çalışmaları devam etmekte. Yeni sorumluluklar aldığınız bu dönem, geleceğe yönelik beklentileriniz üzerinde tekrar düşünmelisiniz. Arkadaşlarla beraberlikler size keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Bugünlerde acelecilikten uzak durmalısınız. Kaybolmuş şanslar, başka biçimlerde yeniden karşınıza çıkabilir. Tutucu davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed