Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Çevrenizdeki kişiler yüksek sesle taleplerini sıralamaya başlayabilirler. Asıl ilginç olansa, konunun muhataplarının(belki de siz) vereceği karşılık sonrası ortaya çıkan sonuçlar olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Duygusal yönünüzü geri planaatabilir dahayoğun bir şekildeişinizle ilgilenebilirsiniz. Beklenmediktanışmalar ve sürprizişinize yardımcı olacak kişileringelişi sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Beraberliğinizde yaşanan bazı çalkantılar üzeri örtülebilir aşamayı geçmiş durumda. Bu korkulacak bir şey değil. Kavga etmeden, gönüllere daha fazla mesafeler girmeden sorunların çözülmesi yorucu bile olsa daha iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Ay size güven veriyor. Pek çok konuda yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Yeni başlangıçlar, yeni fikirler size heyecan verebilir. Düşüncelerinizi kararlı biçimde anlatacağınız girişimleriniz ise hız kazanıyor. İlişkilerinizde ya da ortaklıklarınızda çok daha uyanık olmanız gereken süreçler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2020)
İş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün hareketlerinizdeki ölçüyü kontrol etmezseniz amirinizle aranızdaki samimiyet bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Sevgilinizi şımarttığınızı düşünenler olmasına rağmen, ilişkiniz çevrenizdekilerin takdirini topluyor. Bugün sizi ne kadar sevdiğini belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayın. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler gelecek gelebilir. Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte bazı çıkış kapılarıgörünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed