Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Uzun vadeli plan ya da hedeflerinizin önündeki engelleri fark edebilir ve sizi amaçlarınıza ulaştıracak kısa yollar bulabilirsiniz. Kafanızı toparlamalı ve birden sonuç çıkartmamaya özen göstermelisiniz. Yaptığınız işlere daha fazla zaman ayırmalı ve daha çok gayret göstermelisiniz. İşleri tamamlamaya ya da tamamlatmaya çalışırken çabuk öfkelenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Güçlü ve önder bir kişiliğiniz var. Fakat son günlerde karşılaştığınız olaylara eskisi kadar güçle karşı koyamıyorsunuz. Bugün kendinizi çok kötü hissedebilir , her şeyden kaçma isteği duyabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşmeniz ve onunla buluşmak için sözleşebilirsiniz. Ailenizle aranız şimdilik iyi. Ama en ufak bir hatanızda tekrardan bozulacak durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Kartınız Erime... Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek. Bugünkü kartınız her alanda size birilerinin bağlı olduğunu gösteriyor. İş hayatında olgunlaşmamış kişilerle uğraşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Bugün, sizi fark etmemek imkânsız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezliktengelmemelisiniz. Partnerinizle ortak çalışmalariçinde olacaksınız. Onun yanlışlarına kızabilirsinizfakat iyi niyetli olduğunu inkâr edemezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Yaşanan birçok sorunun sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var. İşyerinizde olan adaletsizliklere karşı tepki duymanız, sizi riskli davranışlara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2019)
İşinizin gereği elinizde çok paralar dolaşıyor. Ama ne var ki, mütevazi bir yaşam biçiminden arta kalan size ait değil. Paylaşmacısınız. İlerde canınızı sıkacak bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz, sizi kızdırıyor. Niyetinin saygınlığı sizi biraz yumuşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed