Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
İlişkilerinize dair yapacağınız görüşmelerde soru işaretlerinizin cevaplarını bulmak adına ekstra çaba sarf edebilir, duyduklarınıza güvenmek yerine kafanızda oluşan tuzak düşüncelere yenilebilirsiniz. Sosyal çevre bağlantılarınızın da devrede olup size destek olacağı ve özel hayatınızı şifalandıracağınız bugünü, ilerleyen zamanlarda yeniden organize etmek için bir araya gelmeniz gerekebilir. Bu bağlantılarla ayrıca aşk hayatınızda beklenmeyen gelişmeler söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
AŞK: İçgüdüsel olarak karşı cinse platonik aşk besleyebilirsiniz.Ondan yanıt almak için çabalarınız boşa çıkabilir. Bekar Başak'lar ise uygun olan partnerleri ile zaten güzel gelecek planları yaşıyorlar. PARA: Zor ve yorucu bir gün geçireceksiniz.İçinizde öfke patlaması olmasına rağmen bu tavırlarınızı belli etmek istemiyorsunuz. SAĞLIK: Sizler hijyene ve sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Bu yüzden sağlık sorununuz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Sezgileriniz son derece güçlenecektir. Çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla sezebileceksiniz. Şu sıralar parasal konularda seyreden dengesizlik canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Aile ve yuvaya ait konularda yeni sorumluluklar alıyorsunuz. Daha fazla çaba göstermek ve yeni temeller atmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Evde artan hareketlilik planlarınızı ve tamamlanması gerekli işleri aksatabilir. Güvenlikle ilgili temalar ise yorucu zamanlara dikkat çekiyor. Ailenizle ilgili sorunların yaratacağı gerginliklere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yolunda giden işinizi daha da yoluna koyma niyetiniz biraz risk taşıyor. İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. Bugünlerde, size teklifleri olan birisiyle tanıştırılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed