Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Pratik ve ciddi taraflarınızı ortaya çıkartmalısınız. Ancak, bugünlerde tesadüfi gelişmelere karşı da hazırlıklı olmak gerekebilir. Bağlayıcı sözler vermek için Birkan beklemekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2020)
İsteklerinizi gerçekleştirmede hiç bir engel tanımıyorsunuz. Gelecekle ilgili çok güzel planlarınız var. Uygun koşulları oluşturmanız zaman alabilir. Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Yol durumunun uygun olması halinde, görmediğiniz, bilmediğiniz bir yere gitmek sizi heyecanlandıracak. Üstelik bu yolculuğun ucunda maddi bir kazanç da söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2020)
AŞK: Her şeyin arzuladığınız gibiolması için biraz dahasabretmeniz gerekiyor. Geleceğeyönelik projeler yapacağınız birgün. Önünüzde birçok fırsat var.PARA: Bugün maddi konulardayeni yatırımlar yapmaktan veatılımda bulunmaktan kaçınmalısınız. Onları iyideğerlendirirseniz istediklerinize kavuşabilirsiniz.SAĞLIK: Her şeyi yönetmeye çalışıyor tümkararları siz vermek istiyorsunuz. Bu durum daenerjinizin bitmesine neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Seyahate çıkmak veya bir eğitim programına katılmak için uygun bir gün. Gelişim ihtiyacı duyduğunuz bir konuda her zamankinden çok verim alma ve hızlı ilerleme şansınız olabilir. Yabancılarla iletişiminiz de çok iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Hafta sonundan bu yana ilişkiler ve ortaklaşa konular sizi oldukça yordu. Bugün yeni öneriler alabileceğiniz görünüyor. İş hayatını içine alan ve size destek veren bağlantılar hızlanıyor. İlerleyen saatlere kadar anlaşmaların üzerinde durabilirsiniz. Sonra ortak paraların getirdiği riskler dikkat çekecek. Ortağın para durumu yanında borç alacak sorunları sizi sorumlu kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2020)
Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal konulardaki gerginlikler ya da yanılgılar canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144603 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed