Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugün karşı cinsle aranızda duygusal yakınlaşmalar ya da yeni arkadaşlıklar geliştirmeye uygun bir gününüzdesiniz.Ancak bu ilişkilerin uzun süreli olmayacağını ve ciddi seviyelere gelmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz. Alacağınız bazı kararlarla hayatınıza ciddi bir yön verebilirsiniz. Ailenizden ya da evliyseniz eşinizden kaynaklanan bazı sıkıntılarınız olabilir. Gerek özel hayatınızda, gerekse iş ilişkilerinizde sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği gözleniyor. İletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikip, ziyaretleriniz ertelenebilir. Randevularınız temkinli davranacaksınız. Aileye ilişkin konularla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki hareketlenme ilginizi çekerken bir miktar dikkatli olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Son günlerde kendinizi ne kadar çok ihmal ettiğinizin farkında olmanız gerekiyor. Bu nedenle hem fiziksel hem de ruhsal olarak zayıflıyorsunuz. Sağlıklı yaşam için ara ver-diğiniz spora yeniden başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı daha çok önemsemeye ve yaşam tarzınızı değiştirmeye karar verebilirsiniz. Beslenme ve spor alanlarında oldukça organize olacaksınız. Yeni kararlarınızı beklemeden hayata geçireceksiniz. Görünüşünle ufak değişiklikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
İş yaşamınızda aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alabileceğiniz bir gündesiniz. İki ayrı konuda karşınıza sizin için olumlu fırsatlar çıkabilir. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. İş yaşamınızda yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bir takım acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için paraya ihtiyacınız var ama geçenlerde yaptığınız gereksiz harcamalar yüzünden bunu gerçekleştiremiyorsunuz. Bundan sonra paranızın muhasebesini daha iyi yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Ailenizden sizi çok ayrı özel bir yere koyan birisine, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed