Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Son dönemlerde en fazla üzerinde durduğunuz konuda istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayacak şanslara sahipsiniz. Azimle konunun üzerine gidin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Azimkar birisiniz. Mutlu olduğunuz bir dost kalabalığı içindesiniz. Yaşamınızın bir kesiti sizden daha gerçekçi yorumlar bekliyor. Fazla tok gözlüsünüz. Aldığınızla yetiniyor, karşılığında verdiğinizi alıcılarınız kadar değerlendiremiyorsunuz. Yakınınızda bir sağlık ve ondan daha çok sorun yaptığınız bir geçimsizlik olayı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İşinizle ilgilisiniz. Yorulduğunuzun farkına varmanıza rağmen yoğunluğunuzu sürdürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Tanışacağınız biriyle saygıya dayanan bir ilişkinin başlayacağı günde bulunuyorsunuz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıklar olabilir. Ailevi problemler ve maddi sıkıntılar, planlarınızı olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Ay burcunuzda yerini korurken kişisel isteklerinizi ön plana çıkarıyorsunuz Kendi yolunuzda gittiğiniz bu dönem sizi bağlayan temalar da yok değil. Yakın ilişkiler ve ortaklıklar cephesinde çok şey olmakta. Objektif hareket etmeniz gereken bu süreci lehinize çevirebilirsiniz. Akılcı adımlar başkalarından destek göreceğiniz gelişmeleri hızlandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bugün çalışkan yapınızın faydasını mesleğinizde görebilirsiniz. Bugün ilgili sorumluluklarınız artabilir ve güvenlikle ilgili konularda yoğunlaşma yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde istikrarı koruyabilirseniz rahat edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Bir alacağınızın ödeneceğine dair kuşkularınız bugün, yarın sona erebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla, yakın bir zamana da şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed