Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Açık olmalı ve olayları olduğu şekliyle aktarmalısınız. Olaylara bakış açınız karşınızdaki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmesi ve uzlaşmacı olması ya da bazı fikirlerin gerçeğe dönüşmesi için neden oluşturabilir. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerinin, bilgi toplama, bilgi edinme, ele geçen bilgiler veya hümanist ve toplumsal başlıkların ön plana çıkabileceği bir gün. Açıkça dile getirilen fikirleri bireyselleştirmemeli ve eleştirilere açık olmalıyız. Sabah saatlerinde, daha verimli işlere zaman ayırabilir, bazı alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, tecrübeli kişilerin tavsiyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Dün de yazdığım gibi, Uranüs’ün görünümü, ilham verici fikirleri, yüksek yaratıcılığı, sürpriz başlangıçları, sürpriz gelişmeleri ve olumlu olayları akla getiriyor. İstememiz durumunda istediğimiz kişileri etkilemekte zorlanmıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bugün işlerinizin çokluğu sizi moral olarak çöküntüye uğratabilir. Bir süredir kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyordunuz. Bugün bu hislerinizde artış olabilir. Gün içinde ümitsizliğe kapılabilir ve karamsar duygular içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha iyi ve olumlu hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Belli kalıplardan çıkarak orijinal tasarılar geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem de kârlı bir getiri elde edeceksiniz. Bir dostunuzun sağlık sorunu sizi üzebilir. Sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı konuşarak çözün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Dışadönük ve iyimser etkilerle berabersiniz. Değişik kişiler ve hayatınıza katacağı fikirler karşısında olumlu kazanımlar edinebilirsiniz. Yeni konularla ilgilenmek, daha farklı bir eğitim çalışmasında somut sonuçlar almak mümkün. Yeni işlerin hayatınıza gireceği bu dönem kendinizi geliştirebileceğiniz ilişkiler içinde olacaksınız. Olumlu haberler alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi. Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Taşıdığı riski çok belli eden önerilere ilgi duyabiliyorsunuz. Bu sıralar bu bağlamda alacağınız uyarıların belli bir dayanağı olacak. Geleceğe ertelediğiniz bazı harcamaların bir kısmının iptali gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Sağlığınızla ile ilgili bazı problemleri gereğinden fazla büyütüp kendinizi üzüyorsunuz. İçinizi bu çok dinlemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed