Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Eviniz veya aileniz ile ilgili konularda, haftanın ilk yarısında pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili yeni dekorasyonlar, yeni mobilya satın alma, aradığınız evi veya ev arkadaşını bulma, misafir ağırlama, yolculuklar gibi konular gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Mars arasındaki görünüm, hafta geneline yayılan aşk kokularına, aşk itiraflarına, sevgi temalı her tür ilişkide sevgi paylaşımlarına, eğlenceli aktivitelere, sosyal hayatı hareketlendiren planlara, romantik yemeklere, karşılaşmalara, diyaloglara veya karşılaşmalara ya da hayatımıza girebilecek alışılmadık tarzda kişilere dikkat çekiyor. Yeni bir aşk, yeni çevreler veya mevcut ilişkilerde yeni bir deneyim ya da yüksek yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz her tür sanatsal, şiirsel veya eylemsel faaliyet için uygun günlerdeyiz. Aynı zamanda, anlaşmalar, sunumlar, raporlamalar ve yazışmalar haftası! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Uzaklarla ilişkilerinizde beklentilerinizin ve hayallerinizin gerçekleşebileceğiBir gün. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Ay, yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünen İkizler elemanlarına ani ve güzel fırsatlar getirebilir. Hareketli yapınızla bir çok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz. Eğitim ve yolculuk fırsatlarının yaşamınızda önemli yer tutabileceği bir devredesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Sevdiğiniz kişiden olumlu bir haber alarak gün boyu aklınız bir karış havada dolaşacaksınız. Uzun zamandır beklenen cevap nihayet geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Son günlerde kendinizi ne kadar çok ihmal ettiğinizin farkında olmanız gerekiyor. Bu nedenle hem fiziksel hem de ruhsal olarak zayıflıyorsunuz. Sağlıklı yaşam için ara ver-diğiniz spora yeniden başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Bugün iş ve bürokratik konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. İşten yana yenilikçi düşüncelerinizi şimdilik kendinize saklamalısınız. Gün içinde elinizdeki yarım kalmış işlere odaklanmalı ve gündelik iş akışınıza uymaya gayret etmelisiniz. Sözleşmeler ve resmi evrak işlerinde çok dikkatli olun. Önemli görüşmeleriniz için aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Haziran 2021)
İş yaşamınızda bazı yeni planlar yapabileceğiniz ve farklı fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Durumları ve insanları değerlendirmekde başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi canlı olarak ifade edebileceksiniz ve gözlem yeteneğinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Konuları çabuk kavrıyorsunuz ve bilgilerinizi doğru olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Parasal konulardaki son günlerdeki başarınız bugün de devam edecek ve önümüzdeki günlerde sosyal hayatınıza zaman ayırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Haziran 2021)
Bugün evdeki elektrikli eşyalara dikkat etmelisiniz. Canınız yanabilir ya da bir aleti bozabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed