Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Bazı konularda çok hızlı gidiyor olabilirsiniz. Biraz yavaşlamanız, belli bir anlaşma veya verilecek uzun vadeli sözler konusunda işlerin sizin istediğiniz şekilde ilerlemesine( ya da durmasına) yardımcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2021)
Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bunu başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir. Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkartmak istemediğiniz bir coşkunun varlığını çok belli ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
En çok direnç gösterdiğiniz arkadaşlarınız bu aralar size en çok faydayı sağlayacak olanlar. Karşı çıkmak, inatlaşmak, tam tersi olana ikna etmeye çalışmak yerine, acaba bu kişiden ne öğreneceğim diye bakmak faydalı olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Hesapta olmayan pek çok engelle karşılaşabilirsiniz. Akışta kalmanız gereken olayları fazla zorlamamanız gerek. Başkaları adına yapabileceğiniz fedakarlıklar sizi bir hayli mutlu edebilir. Gün ortasından sonra gündeminiz tamamen değişiyor. Daha fazla çalışmanız gereken işler ve getireceği maddi kaynaklar önem kazanacak. Kendinizi toparlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2021)
Çok yoğun bir döneme girmeniz gözünüzü korkutmuyor. Bütün bu işlerin altından kalkabilecek bir ekiple birlikte çalışıyorsunuz. Teklif götürmeyi amaçladığınız kişiler, sizden zaman isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2021)
Maddi konularda dikkatsiz davranabileceğiniz bir gündesiniz ve ani kararlarla masraflarda bulunabilirsiniz. Ancak bu eğiliminizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2021)
İş ve ev hayatınızda ortaya çıkabilecek gerginliklere çabuk çözümler bulmak yerine daha uzun vadeli düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed