Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Belli gelişmeler rahatsız edici gibi görünse bile, bunları sizi belli konularda ya da artık yük haline gelmiş veya eski verimliliğini göstermeyen alanlarda özgür kalmak şeklinde değerlendirmenizde fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi söylerken, şansınıza biraz haksızlık ediyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
AŞK: Bugün partnerinizin siziküçümsediğini düşünebilirsiniz.Bu büyük hata ve yanılgı olabilir.Sakın böyle düşündüğünüzüsevdiğinize belli etmeyekalkışmayın. Çok kırılacaktır.PARA: Ellerinizi kirletmemek içinbazı mesleki çalışmalardan kaçabilirsiniz amamesleğinizdeki gerekli işler sizi bekliyor. Hemenkolları sıvayarak işinize koyulun.SAĞLIK: Çok gülüyor ve neşelisiniz. Düşünceyapınız pozitif olunca bedensel olarak sıkıntı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Değişmez dediğiniz bazı inançlarınızın sizi yanıltabileceği bir gündesiniz. Kendinizle ilgili bir takım gerçekleri keşfetme şansı bulabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde ya da hukuki meselelerinizde beklentilerin gerçekleşmemesi riskine karşı yakınlarınızdan destek isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Parasal konuların önemi devam etmekte. Yeni kazanç yolları bulmakta oldukça şanslı görünüyorsunuz. Daha aktif ve girişken davranarak ortaklıklardan kazanç elde edebilirsiniz. Bütçenizi toparlamak için, aşırı harcamalarınızı kısabilirsiniz. Gün ortasından sonra yeni haberler ve iletişim günlük hayatınızı dolduracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2019)
İş yerinizdeki arkadaşlarınızın sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz. İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Bu ara pek çok kişiye hediye almanız gerekiyor. İçinizden geçenlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni bir hediye planı yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Kendinize yandaş arayıp onaylanmak istediğiniz bir konuda ortaya koymanız gereken birtakım şeyler daha var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed