Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Acil müdahale gerektiren olaylara farklı bir açıdan yaklaşmalı ve herkesi memnun edecek başka yollar bulmaya çalışmalısınız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz insanlar yok değil. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi hareketlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Kartınız Hata... Birilerini peşinizde koşturmak hoşunuza gidiyor. Özellikle iş anlamında sıcak ve duygusal durumdasınız. Kartınızın da belirttiği gibi mali açıdan duygulanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Dolunay daha önce başladığınız akademik bir çalışma, aldığınız bir eğitim ya da tanıtımı planlanan bir ürünü ön plana çıkarmanızı destekleyebilir. Kısa seyahatler, hukuki meseleler, eğitsel temalar ise gergin sonuçlar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
İletişim ve haberleşme konuları hızlı biçimde ilerliyor. Daha derin ve yoğun fikirler taşımanız mümkün ancak, duygularınız karışık olacak. Eğitim alanında yeni bir bakış açısı ortaya koymakta kararlısınız. Zihinsel aktivitelerde yenilenmeler ve getireceği öğretiler olacak. Kısa yolculuklarda alacağınız sorumluluklar size bazı fedakarlıklar taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
İş yaşamınızda yeni bazı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz ve son derece hızlı hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Parayla ilişkinize duyulan haksız kuşkular sizi yıprattı. Yıkıldınız. Çünkü kuşkuların sizin parayla ilişkinizden değil, sadece takıntılı bir kuşkulanma ihtiyacından kaynaklandığını kavrayamadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Çok kıymetli zamanınızı boşa tükettiğiniz alanlardan çekilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed