Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Benim mantığım almıyor diyorsunuz, belki de sırf inat olsun diye. Aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler. Bugün cana yakın ve uyumlu davranışlarınız var veya olmalı, genel çevrenize ve yakınlarınıza sıcak duygular beslediğiniz bir dönemdesiniz. Bu doğrultuda çevrenize kendinizi sevdiriyorsunuz diyebilirim genelde ilişkileriniz uyumlu bir hava içersinde geçecektir. İş yerinizde belirecek tatsızliklara hazır olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2021)
Hedeflerinizi tek tek ele aldığınızda ulaşılmaz şeyler olmadıkları görülüyor. Onları ya hep, ya hiç mantığıyla karşınıza koymamalısınız. Sıkı dostluklarınızı, son zamanlarda çevrenizde oluşan insan kalabalığı içinde kıskanır gibisiniz. Yeni tanışmaların yaşamınıza katacağı renk, nedense bugünlerde gözünüzde büyüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
AŞK: Sizi etkilemek isteyen karşıcinsin düzgün ve akıcı konuşmasışarttır. Çünkü siz ilk etaptabununla ilgilenirsiniz. Ancaksizinle ilgilenen kişiler bugünsizinle konuşmaktan çekiniyor.İŞ: Çalışmayı ve üretmeyigerçekten seven sizler bugün boş ve riskli adımlaratmamak için çok düşüneceksiniz. Sizler çok azhatalı karar veriyorsunuz. İşinizin insanısınız.SAĞLIK: Yemeğe çok düşkün olmayan birbünyeniz var. Sizinki kilo eksikliği seviyesinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Hoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizlepaylaşmak istiyorsunuz. Atacağınızher adımı iyi hesaplamalı, hatalarınızıkavramalısınız. Zorlandığınızıdüşündüğünüz bazı işlerde arkadaşlarınızdanyardım isteyin. Başarılarınızdan gurur duymak,size maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2021)
Bugün iş konularında akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Zaman zaman karamsar bir tutum içine girebilirsiniz. Özellikle mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabileceğiniz bir gün. Biraz daha esnek davranmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2021)
Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz. Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik, tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2021)
Bugün duygularınızı yansıtırken aşırıya kaçabilir ve yakınlarınızı şaşırtabilirsiniz. Biraz daha kontrollü davranmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed