Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugünlerde ruhsal anlamda gizli kalan ve bilinçaltında olan konulara fazlasıyla ilgi duyabilirsiniz. Karşılaşacağınız konu ve olaylar zinciri sizleri yüksek bir farkındalık seviyesine ulaştıracaktır. Hayatınızla ilgili sorun teşkil eden nedenleri bulmak için yakın çevrenizden yardımlar alabilir onların fikirleri doğrultusunda hayatınıza bir yön vermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kendisine güvendiğiniz kişilerden yardım almanız daha doğru olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kendinizce özelleştirdiğiniz birtakım konulara kimseleri ortak etmiyorsunuz. Oysa çevreniz bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda elverişli dostlarla dolu. Bugün ve yarını tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama sevimli bir kalabalığınız olacak. Tıkandığınız konuların üstüne birileriyle, omuz omuza gitmenizde yarar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kartınız Affetme... Her fırsatta kırgınlığınızı dile getirdiğiniz bir yakınınız bugün yanlışlık yaptığını kabul ederek sizden özür dileyecek. Kendinizle çelişkiye son vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugün parasal konularda bazı mücadelelere girmek durumunda kalabilirsiniz. Eğer mutlak istiyorsanız alabileceksiniz. Ancak bunu gönülleri kırmadan yapmak en güzeli. Eğer bir anlaşmazlık olursa bunu barışla çözmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kendiniz için yeni planlar ve hedefler belirlemektesiniz. Hayatınızı yeniden organize ettiğiniz bu dönem akılcı ilerlemeniz söz konusu. Birden fazla konuya el atmak, önemli sosyal örgütlenmeler içinde yer almaktan yanasınız. Arkadaşlarla beraberlikler size duygusal destek verecek şekilde gelişiyor. Paylaşımlarınızda esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugün mesleki konularda tutucu bir tavır izlemeli ve duygularınızı geri planda bırakmalısınız. Amirinize karşı biraz daha politik davranmalısınız, sizin yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Maddi olarak şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız bazı yatırımların karşlılığını görecek, beklemediğiniz yerlerden maddi kazanımlar sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed