Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Yakın çevrenizden göreceğiniz bazı yaklaşımlar, beraber olduğunuz kişinin kıskançlık duygularını kabartabilir. Ancak ona karşı göstereceğiniz sevgi ve hislerinizdeki açık tutumlarınız, ilişkinize gelebilecek zararları önleyecektir. Çevrenizdeki bazı kişiler gerçekten zor durumda olabilirler ancak şu aralar sadece kendinizle ilgilenmeniz ve kendi sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor. Gurur meselesi yaparak açamadığınız bazı konuların üzerine gitmenizin zamanı geldi. Gelişmeler sizin yeni bir açılım yapmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Azimkar birisiniz. Mutlu olduğunuz bir dost kalabalığı içindesiniz. Yaşamınızın bir kesiti sizden daha gerçekçi yorumlar bekliyor. Fazla tok gözlüsünüz. Aldığınızla yetiniyor, karşılığında verdiğinizi alıcılarınız kadar değerlendiremiyorsunuz. Yakınınızda bir sağlık ve ondan daha çok sorun yaptığınız bir geçimsizlik olayı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Öfkeli olmanıza rağmen becerikli, akıllı, zeki ve işkoliksiniz ama iştekiler bu duruma tahammül edemiyor gibiler. Bu sizi maddi olarak zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
İşlerinizin yoğunluğu sizin daha net olmanızı gerektiriyor. Ancak bunu başarmak bugün biraz zor olabilir. Yoğun trafiği kontrol ederken evdeki hesap çarşıya uymayacak gibi görünüyor. Eğer siz özellikle çaba göstermezseniz bu sadece özel hayatınıza katkı sağlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Sizi huzursuz eden pek çok konu geri planda kalıyor. Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeli, hazırlık içinde olmalısınız. Zira son derece iyimser koşullar içinde gireceksiniz. Duygusal açıdan dinginlik kazanmanız, kendinize yeni hedefler belirlemeniz mümkün. Eğitsel konularda başkalarından destek alacağınız fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
İş konularındaki ayrıcalığınız tamamen başarılarınızdan kaynaklanıyor. Bağımsızlık sizin için çok önemli. En azından insanın bazı durumlarda inisiyatif hakkının olabilmesini savunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Parasal durumunuzda çok büyük etkilenmeler yok. Harcamalarınızı azaltarak gerekli dengeyi karşılayabilirsiniz. Bu arada bir yakınınıza olan borcunuzu ödemeyi daha fazla ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Sizi uyaranları mutlaka dinlemelisiniz. Attığınız bir yanlış adımı, ikinci bir yanlış adımla düzeltmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed