Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Yaptıklarınızı takdir eden veya sizinle aynı ilgileri paylaşan sizden yaşca büyük veya küçük kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Ortak eğlenceler güven, sadakat ve uzun vadeli bağlar içeren arkadaşlıklara neden olabilir. Hassasiyetiniz ve zerafetiniz aynı şekilde karşılık bulabilir. Romantik ilişkiler ve sanatsal konular ön planda. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar, yolculuk fırsatlarını beraberinde getirebilir. Sosyal açıdan ve arkadaşlıklar bakımından son derece keyifli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün yeni önerilere açık olmanız size kazanç sağlayacaktır, önemli kararlar alırken güvendiğiniz kişilere danışmak faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2020)
İstemeden de olsa sevdiğiniz birilerini üzebilirsiniz. Kendinizi oldukça suçlu hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2020)
İş ortamında pozisyon ve görev tanımı belirsizlikleri yaşıyor olabilirsiniz. Eş değer konumdaki biri size dersler vermeye kalkabilir. Amacının ne olduğunu anlamadan tepki vermeyin. Destek ummadığınız birinden gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Beklenen bitişlerin ardından yenilenmeler ve başlangıçlar göze çarpıyor. Daha esnek olduğunuzda aile içi ilişkilerde olumlu ilerlemeler söz konusu. Aynı zamanda eldeki kaynakların kullanımı, güvenlikle ilgili huzursuzlukları aşmak mümkün olacak. Sosyal hayatın getirdiği keyifler nedeni ile giderlerinizde artış olabilir. Daha ölçülü hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ekim 2020)
İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Aşk hayatınızda sorunlar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Bugünden itibaren moraliniz yükselmeye başlıyor. Böylece sorunları fazla dert etmeyeceksiniz. İşinizle ilgili hissettiğiniz baskı ve korku duygusu yapıcı düşünceleriniz sayesinde olumlu gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ekim 2020)
Hayattaki tercihleriniz, bir parça da olsa maceracı olabilir. Bir fırsatı değerlendirme konusunda yarı gönüllü, yarı gönülsüz tavır göstereceksiniz. Cesaret, size kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed