Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Günün sonunda yapmayı düşündüğünüz bazı önemli işler varsa erken saatlerde planlarınızı baştan gözden geçirmeniz ve kararsız kaldığınız konuları birilerine danışmanız iyi sonuç verebilir. Karşı cins ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelere açıksınız. Şayet siz yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz aniden hiç hesapta olmayan başka birisi aklınızı çelebilir ve bu konularda kararsızlığa düşmenize sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız en iyisi iki tarafa da belli etmeden, kesin bir karara varana kadar durumu idare etmeniz olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Genel anlamda güzel ve istediklerinizin gerçekleşeceği bir Pazartesi günü geçireceksiniz. Bugün uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla görüşme planı yapacaksınız. Gün boyunca neşeli ve enerjik olacaksınız. Geç saatlerde yapacağınız bir telefon görüşmesi ile harekete geçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Belli hedefleriniz var. Tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenizdeki insanların alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor. Onlara yansıttığınız tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay’ın konumu, sizi bugün işinizde daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Sizin için uyumlu bir dönem olabilir. Yakın çevre ile ilişkiler ve iletişim günlük hayatınıza hareket katıyor. Düşüncelerinizi yenilemek üzere fırsatlar bulabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz koşullar ise size güven verecek. Kısa yolculuklar ve ziyaretler ise yakınlarla ilişkilerinize olumlu yansıyor. Eğitim hayatınızı yeniden düzenlemek üzere harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan yorumları algılayamıyor ve çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesine üzülüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Zaman zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed