Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yaşamınızda daha fazla lükse sahip olmak için elinizdeki bazı şeyleri yitirmek durumunda kalabilirsiniz. Zira bu konuda beklentilerinizin yüksek olduğunu sizler de fark ediyor olacaksınız. Yine özel ilişkilerinizde de karşı taraftan isteklerinizin fazlalığı onun size karşı mesafeli durmasına neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Kendinize zaman ayırmalı ve gezilere katılmalısınız. Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar sizi kendinize getirecek. Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin. Önemli alışverişlerinizi bir hafta kadar erteleyin. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yaşamınızda yenilikler görülebilir. Mutlu bir haber alacaksınız bu haber partneriniz ile ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Özveriyle insancıl hedefler adına ortak tavır sergileyeceğiniz insanlarla bir arada olacaksınız bugün. Bir arkadaşınızı içinde bulunduğu duruma karşı kollamanız gerekebilir. Bu konuda başkalarının da destek verdiğini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yakın çevrede yaşanan değişiklikler ve kardeşlerle ilişkiler öncelikli hale geliyor. Günlük hayatınıza hareket katan bu etkiler sizin destek alabileceğinizi göstermekte. Bu sayede işlerinizi çok iyi organize edeceksiniz. Eğitim çalışmaları açısından ise önemli bir süreçtesiniz. İlerleme elde etmek için farklı düşüncelerden yararlanmaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Sakin ve durgun bir iş günü geçireceksiniz. Günlerdir yoğun giden iş temponuzda bundan sonra bir düşü olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız. Hafta sonuna rahat gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenize aşk yaşamınızı dahil etmemelisiniz. Sevgilinizin mutluluğunuzda payı daha büyük, bunu unutmayın. Mesleğinizle ilgili alacağınız kararlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Para durumunuzda bugün olumlu gelişmelere tanık olacaksınız. Size bir yerden para ulaşması mümkün olabilir. Bu parayı özel zevkleriniz için harcamak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bu günlerde sağlığınıza dikkat etmiyorsunuz. Vücudunuzun yoğun tempoyu kaldırması zor. Dinlenmeye zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed