Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Planlarınızda meydana gelen bazı iptaller sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Sabırlı tutumunuzu devam ettirmeye özen gösterin. Zira her görünenin arkasında bir de bizim göremediğimiz olasılıklar vardır. Aşk hayatınızda ise her iki tarafı da bağlayıcı ve önemli konular ön planda olacak. Sevgi ve saygı çerçevesi içinde bu ciddi beklentileri karşılayabilir bir uzlaşma içinde olmanız birlikteliğinizin daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Bir kaç gündür canınızı sıkan bel ağrısı geçecek gibi görünmüyor. Zaman ayırıp kendinizi bir gösterin. Bir yakınınızın yeni kurmaya çalıştığınız dostlukla ilgili önyargısı sizi çok şaşırtacak. Toplu gezilere katılmakla çok iyi yapıyorsunuz. Yeni tanışmalar, yeni yerler, yeni bilgiler yaşamınızı renklendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Oldukça kararlı olacağınız bir gün. Bazı kararlar alacaksınız. Bu kararlarınız size biraz özgüven katacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün geçireceksiniz. İş hayatında yüklü paralar aldıkça bunları yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Biraz soluk almak için ailenizle birlikte tatile çıkmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Duygusal açıdan yakın ilişkileriniz zorlanmakta. Eşin agresif tavırları karşısında moralinizi sarsan etkilerle berabersiniz. Diğer yandan parasal paylaşımların getirdiği riskler var. Son dönemde kaynak arayışınız sürerken, ani para çıkışları yaşamanız söz konusu. Ortağın kaynaklarından yararlanmak konusunda ise bazı çekinceleriniz var. Anlaşmalarda daha fazla uyum gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Gerekli gördüğünüz bilgiler henüz olgunlaşmış görünmüyor, biraz daha araştırmacı davranmanız gerekiyor. Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Birikim sağlayamıyor, günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendiriyor. Ama ciddi bir şekilde iz sürüp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Değerini sonradan kavrayacağınız yeni bir ilişkinizde, nedensiz soğukluklar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed