Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Arkadaşlarınızı veya ailenizden kişileri ilgilendiren konularda alacağınız kararlar konusunda size faydası olacağını düşündüğünüz kişilerle endişelerinizi açıkça paylaşmalısınız. Dışarı çıkma veya yeni şeyler deneme fırsatı günlük olaylarla ilgili konularda bile geleceğe dönük planları gündeme getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Israrcı veya sabit fikirli olmaktan sakınmamız ve açık fikirli olmamız gereken bir gündeyiz. Kendimize güvenelim, farklı özelliklerimizi ve yeteneklerimizi ortaya koyalım. Değişik olaylar veya farklılaşan gündem de söz konusu olabilir. Akşamüstü saatlerinde heyecanlı, enerjik, farklı şeyler deneme isteğindeyiz ya da beklenmedik olaylara veya sürprizlere açığız. İlerleyen saatler ilişkilerimizi destekliyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Pratik zekanız ve kendinize duyduğunuz güven sürekli önünüzü açıyor. Esnek davrandığınız işlerden bile başarıyla çıkmanız insanları şaşırtıyor. Bu da cana yakınlığınızla birleşince aranan insan haline geliveriyorsunuz. Birde şu esnekliğinizi biraz gerebilseniz. Önünüzde bunu becerebileceğiniz bir fırsat var. Kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Gün boyu hayal dünyasında gezmeniz size bir yarar sağlamayacak. Geçmişte kalan ilişkinizi artık sonlayarak yeni aşklara kendinizi açmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Büt-çenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Bu durum mükemmel olma isteğinizden kaynaklanıyor. Bugün, duygularınızı kısıtlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün araştırma ve yurtdışı konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle akademik içerikli çalışmalarınızda titizliğinizi ve özeninizi konuşturmanız gerekebilir. Yurtdışına dair alanlarda öğle saatleri para ve iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Ancak akşama doğru sorunlar çözülmüş, iletişim tekrar akıcı hale dönmüş olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız ve sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bazı ilişkilerinizde, bazı konularda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu da sizin o ilişkilere daha duygusal bakmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed