Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir tarz belirlemeye çalışmalısınız. Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişimleri gözden geçirmek, moralinizin yükselmesine ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan bir konunun zamana ihtiyacı var. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. Sosyal ilişkilerinizdeki yüksek eforunuz, sizi aşırı yorgunlar içine sokuyor. Hafta sonu yorucu hareketliliklerden kaçınmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Bugün zihinsel ve duygusal davranışlarınız tam yerinde olacak. Kendinizi savaş alanında hissetmeyin. Başarı sağlamanız için canlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Kalıplardan çıkarak orijinal fikir ve tasarıları geliştirirseniz, hem takdir toplayacak, hem farlılık size karlı bir getiri sağlayacaktır. Romatizmal ağrılar çekenler kaplıcalara ziyarette acele etsinler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
İlişkilerde yapıcı ve toleranslı olacağınız bir dönem söz konusu. Eşin beklentilerine karşı duyarlı ve paylaşımcı olmayı başaracaksınız. Aynı zamanda ortaklaşa işlerin uzun vadeli planlara dahil edilmesi söz konusu. Yeni destekler, ümitlerinizi besleyecek gelişmeler söz konusu. İşten gelebilecek maddi olanaklar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Eski bir çalışma arkadaşınız, ilginç bir öneriyle bugün kapınızı çalabilir.İş ilişkilerinizde bazı güvensizlikler gözleniyor. Bu güveni oturtmaya yönelik girişimlerinizde yalnız bırakılmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Maddi konularda çalışmalarınızın artacağı ve gelirinizi artırmaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki olayları kontrol altına almaya çalışacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Yeterince ilgili olduğunuz konusunda biraz daha iddiasız olmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed