Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Bazı endişe verici konular ya da güçsüz düştüğünüz alanlar sizi sanıldığı kadar kaygılandırmayabilir veya olaylar dışarıdan görüldüğü veya tahmin edildiği kadar endişe verici olmayabilir. Her durumda da, bu hafta sonu siz, olaylara bir çeki düzen vermek için kolları sıvıyorsunuz sevgili Başak’lar. Ancak, başta iş hayatınız olmak üzere ikili ilişkilerinizde sizi yanıltabilecek kişilerle karşılaşabileceğiniz birkaç haftalık süreçtesiniz. Herkes çıkarlarına uygun davranabilir, şüpheci olmak sizi koruyacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Bugün sizin için zor ve yorucu bir gün olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz fakat bunun için fırsat bulamayabilirsiniz. Ailenizden birinin sizin hakkınızda doğru olmayan düşünceleri var. Bu düşüncelerini değiştirmek isteyebilir fakat başarılı olamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
AŞK: Günlük yaşamınızda herzaman aşk konusuna karşıduyarlı ve sadıksınız. Tamanlamı ile aşk insanısınız. İhanetihak etmiyor, verici kişiliğinizleonun kalbini kazanıyorsunuz.PARA: Küçük tartışmalar büyükanlaşmazlıklara yol açabilir. İş konusundakitutarsızlığınız birilerinin dikkatini çekecek.SAĞLIK: Hareketli yapınızla her ortama uyacağımdiyerek koşuşturmacalı bir gün geçireceksiniz.Yorulmadan bu tempoyu sürdürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Fiziksel anlamda kazalara açık olduğunuz bir gün. Hızlı hareket etmek yerine temkinli davranmayı tercih edin. Hiç tahmin etmediğiniz bir olay tüm hızınızı kesebilir. İhmal ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa bugün görmemezlikten gelemeyeceğiniz kadar rahatsızlık verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2020)
İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırabilmelisiniz. Pek sorunlu olmayan iş hayatınızı özel ilişkinizdeki problemler etkileyebiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Bugün bütçenizi göz önünde bulundurarak harcamalarınızı yapmalısınız. Ailenizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz ebeveynlerinizin sevgisini kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed