Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Evinizle ilgili konular ön planda, bazılarını halletmek de güçlük çekebilirsiniz. Evinizin veya ailenizden birinin sağlıklı yapısını ilgilendiren konular veya sağlık konuları ön plana çıkabilir. Bazı ufak tefek mallarınızı satmanızı gerektirebilecek olaylar yaşanabilir(iş, kardeşler, komşular veya partnerlerle ilgili ). Kirada oturuyorsanız, komşularınız türlü problemler yaratabilir veya kardeş ya da kuzenlerin sorunlarıyla uğraşılması gerekebilir. Sevdiğiniz kişiler arasında çıkan tartışmalara katılmamanızda fayda var. Borç alacak, kredi, prim veya vergi başlıkları da dikkat gerektiriyor(yeni değil geçmişten gelen konular bunlar).
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini görenler, sizden kolay, kolay kopamıyorlar. Bu kazanım, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışmalısınız. Bugünlerde geniş yürekli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bugün oldukça sempatik davranışlar sergiliyorsunuz. İnsanlar sizi çok seviyorlar. Bu durum sizi biraz rahatsız etse de avantajlarını kullanmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Kopmuş olan iş ve dostluk ilişkilerinizi tekrar eski haline getirmek için gayret göstermelisiniz. Almayı düşündüğünüz bir menkul sizi mali açıdan borca soksa da ilerisi için kârlı bir alışveriş olacak. Sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmeyin. İşinizdeki durgunluk sona erecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
İlişkiler ve hassas olduğunuz konularla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Yenilenme ve değişim isteğiniz ilişkilerinize de yansıyabilir. Yaşı büyük, otorite sahibi erkeklerle olan iletişiminizde gerilim artabilir. Hassasiyetlerinize saygı gösterilmediğini düşünebilirsiniz. Bu noktada ilişkilerinizi istediğiniz şekle dönüştürme gayreti ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Alacağınız bir mektup ya da email, aylardır beklediğiniz müjdeyi verebilir. Bu haberi iş arkadaşlarınızla paylaşmakta acele etmeyin. Gelişmeleri önce kendiniz takip etseniz daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Çatışmalar yaşasanız da meslek yaşantınızda ön planda olabileceğiniz ve yaratıcı fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın sonucunu maddi olarak görebilir, ortaklık teklifleri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyorYakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed