Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Ailenizle zaman geçirmenin faydasını görebilirsiniz. Dolayısıyla, sevdiğiniz kişileri ziyarete zaman ayırmanızda fayda var. Ancak, başakalrının mutluluğu iin kendi isteklerinizi arka planda bırakmayın. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu bir gün. Size sunacak şeyleri olan kişiler var. Yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Eğitime çok önem veriyorsunuz. Fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bugün bu konuda harcamalar yapacak, kültürel faaliyetlere katılacaksınız. İyi bir arkadaş çevreniz var. Bir de düşünmeden konuşma huyunuza engel olabilseniz, çevrenizde daha büyük bir sempati toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
AŞK: Kendinizi bugün aşkkonusunda başarısız gibi görerekcanlanmaya karar vermeniz nehoş. Önce işe dış görünüşünüzlebaşladınız. Eskilerde kalan birdostunuz sizin bu halinizigörünce harekete geçecek.İŞ: Kararlı ve azimli başladığınız işiniz oldukçaverimli olacak. Bugünlerde aldığınız yardımlarkarşısındaki değerlendirmeleriniz zekice. İşortaklarınız sizin zoru başarmanızla gururlanacak.SAĞLIK: Bugün hiçbir şikayetiniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Talep ettiğiniz para nihayet elinize geçiyor. Bunun her kuruşunu önemli projelerinizin gerçekleşmesi için harcamaya dikkat edin. Almayı düşündüğünüz ticari gayrimenkul için sıkı bir pazarlık yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Bugün arkadaş toplantıları ve ortak uğraşlar yönünde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu buluşmalar sayesinde geleceğinizle ilgili kuruntularınız hafifleyecek. Sosyal hayatınız renklenecek. Yeni kişilerle tanışıp arkadaşlık kurmanız mümkün gözüküyor. Ãœstelik bu kişilerin vizyonunuzu genişletmenizde size yol gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2020)
İş yaşamınızdaki hareketlilik özel yaşamınızı dengeliyor. İşnizde enerji yüklüsünüz ve zihinsel faaliyetleriniz oldukça yüksek. Hiç bir detayı kaçırmadan yaptığınız işin üzerine saatlerce duruyorsunuz. İşinizde arkadaşlarınızla ters düşecek davranışlardan kendinizi uzak tutuyorsunuz ve onlarda size saygıyla yaklaşıyorlar. İşlerinizi günü gününe tamamladığınız için de hobilerinizle uğraşacak zamanınız oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Ortaklık konularında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da size maddi olduğu kadar manevi bir mutluluk verecektir. Para piyasasını iyi takip etmelisiniz. Ailenize maddi olarak katkıda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed