Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Gerekli tün bilgilere ulaşana kadar sabırlı olmanızda fayda var. Belli yatırımlarınızı, alışverişlerinizi, anlaşmalarınızı, kim olduğunuzu veya kazançlarınızı ilgilendiren konularda bazı gelişmeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Kendinize yönelik fikirlerinize yön verebileceğiniz ve düşünmek için bol bol fırsat bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün aile ortamında yaşayacağınız olaylar, geleceğe büyük umutlarla bakmanıza neden olabilir. Moraliniz düzelecek. Maddi yönden zor durumda olan bir yakınınızın dertleşme isteğine kalmayacaksınız. Duygusal hayatınız olumlu bir şekle bürünecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Bugün öylesine esprili ve güler yüzlüsünüz ki insanlar sizin yanınızdan ayrılmak istemeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Dolunayla birlikte işle ilgili başvurularınızın ya da terfi taleplerinizin sonucunu alabilirsiniz. Özel ve sosyal hayatınız, ev ve iş yaşamınız arasında ibre dışarıyı gösteriyor. Bu durum sevdiklerinizin büyük bir tepkisini çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Gizli kalan konular ya da ilişkiler konusunda gelişmeler olabilir. Gizli rakiplerinizin sizinle ilgili uğraşları bazı işlerinizin aksamasına neden olabilir. Elde olmayan durumlara dikkat edin. Planladığınız ve iyi geçeceğini düşündüğünüz görüşmeler çok da parlak geçmeyebilir. Gün içinde başta farketmediğimiz durumlar olduğunu fark edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2019)
İşlerin artmasının iş güvenliği ve daha iyi kazanç demek olduğunu iyi biliyorsunuz. Yeni bağlantılar ciddi arayışlara bağlı. Koşullar, bağlantılarınızın sizi aradığı dönemlerin çok gerisinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz. Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Soğuk içeceklerden sakınmazsanız boğaz ağrılarınız müzminleşebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed