Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün bir topluluk içerisinde bulunabilir ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Fakat sizin üzerinizdeki memnuniyetsizliğin sebebini karşı taraf kendi üzerine alınabilir. Sizler haklı olabilirsiniz. Belki günlük işleriniz ve koşuşturmalarınız arasında ruhsal dinlenmeye yeteri kadar zaman ayıramadınız. Yine de bu durumu lehinize çevirmeyi bilmeli ve sosyal ortamda çok fazla hoşnutsuzluk sergilememelisiniz. Aslında farkında olmasanız da bu gibi dost toplantıları sizlere kendinizi iyi hissettirecek yaşamın günlük koşuşturmalarından bir nebze olsun kurtaracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
AŞK: Partnerinizle tartıştığınızdabiraz alttan almanız gerekiyor.Sürekli olarak ben haklıyım yarışıiçerisindesiniz. Böyle bir yerevaramazsınız. Sadece onunsizden uzaklaşmasına nedenolabilirsiniz. Uyumlu davranın.PARA: Bugünlerde iş yerinizde çok fazla olumsuzdüşünmeye başladınız. Değer verdiğiniz insanlarıgözden çıkaracak bir hal almaya başladınız.SAĞLIK: Yalnız çıkılacak bir tatile ihtiyacınız var.Yalnız kalmanız kesinlikle sizin için gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Ev için yapmanız gereken bir harcama bütçenizi sarsabilir. Ancak “bu olmasa da fark etmez” diyebileceğiniz bir durum mu, ona bakın. Değilse yani daha hesaplı çıkış yolu yoksa olayı çözümsüz bir dert haline de getirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Parasal konulara yönelik yeni adımlar atmaya başlıyorsunuz. Ancak ekonomik anlamda bazı kısıtlamalar sizi zorlayabilir. Elinizdeki değerlerin kıymetini bilmeli, şimdilik ortaklıkların size sağlayacağı olanaklara dikkatinizi vermelisiniz. Biraz gecikme ile bu konuda rahat sonuçlar alabileceksiniz. Biraz iş hayatını içine alan gelişmelerle yakından ilgilenmek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Sakin ve durgun bir iş günü geçireceksiniz. Günlerdir yoğun giden iş temponuzda bundan sonra bir düşü olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız. Hafta sonuna rahat gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Küçük yan gelirlerinizle, problemsiz para ilişkileri içinde olduğunuz söylenebilir. Kişisel harcamalarınız dışında da çok fazla harcamanız var. Bunların önemli birinden yakında kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Duygusal kişiliğiniz fazla üzülmenize neden oluyor en iyisi duygularınızı birazda mantıkla harmanlayın ki çevrenizdeki fenalıklardan fazla etkilenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed