Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Halen sizin isteğiniz dahilindeyken veya hazırlıksız yakalanmamak için işinizle ilgili genişleme planları yapmalısınız. Tüm doğruları bilmeden peşin hükümlü olmamanızda ve sonuç çıkarmamanızda fayda var. Karşınızdaki kişileri dinlemeli, zaman istemeli ve sabırlı olmalısınız. Açık iletişim kurmak bundan sonraki adımınızı belirlemenizi sağlayabilir. Talep ve istekler planlarınızı bozabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Çevrenizde, ortak noktanızın olmadığı pek çok insan var. Bu insanlarla ilişkileriniz konusunda düşünüyorsunuz. Belki de bu, kendinizden son derece emin olduğunuz size benzer kişilere ihtiyaç duymamanızdan kaynaklanıyor. Öğle yemeğinde bir konuğunuz olabilir. Bu konuğunuzla daha çok geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Uzun vadede ortak bir girişiminiz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Görselliğe oldukça düşkünsünüz.Bakımlılığınız ve temizliğinizdikkat çekiyor. İş yerinizdeözellikle de karşı cinsin ilgisinihemen çekiyorsunuz. Bupatronunuzun da hoşunagidiyor. Terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Parasal konulardaki hassasiyetiniz ve eviniz için fiziksel çabanız sonuç verecek. Bir mal ya da mülk konusu gündeme gelebilir. Ani bir miras ya da malların paylaşılmasıyla gelen para aile içi anlaşmazlıklara neden olabilir. Çocuğunuzun sınırları zorlayıcı tavrına karşılık öfkenizi kontrol edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Parasal konular ve maddi durumunuz sizi ölçülü olmaya itiyor. Uzun süredir bu konuda bazı önlemler denemenize rağmen engellerle karşılaştınız. Artık kazanma kapasitenize daha fazla güvenebilirsiniz. Harcama kalıplarınızı yeniden gözden geçirmeniz ayrı bir çözüm olacaktır. İşe ait konularda yaşadığınız zorlanmaların önü yarın açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
İşyerinizdeki düzenli çalışmalarınızla insanlara güven veriyorsunuz ve yakın zamanda amiriniz tarafından olumlu sözler duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu hemen eşinize yöneltmeyin. Aşırı istekli ve heyecanlı olabilirsiniz ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bugün sevdikleriniz ile ilgili maddi sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Sizden beklenenleri ertelemeye son vermek zorunda kalacaksınız. Aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Biraz kuruntulu bir kişilik yapınız olmasına karşın, sağlığınız sizin için bugünlerde hep son sırada. Önemli bir sorununuzun olmaması, hiç ilgilenmemeniz anlamına gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed