Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
İç sesiniz kendinize güvenmenizi engelliyor ve dolayısıyla ilerlemenizi de durduruyor olabilir. En iyisi, ses sisteminizdeki paraziti gözden geçirin ve emin adımlarla ilerleyin derim Niobe’ce. Ancak, harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Uzun vadede sorun yaratabilecek her şeye dikkat edilmesi gerekiyor. Özel evraklarınızın üzerinden geçmeli, sahip olduklarınızı korumak için gerekeni yapmalısınız. Sizi rahatsız eden bir kişi sorun olabilir.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler. Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Dost sandığınız bazı kişilerden gördüğünüz zararlar sizi uyandıracak. Herkese güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Hırsları diğer tüm değerlerinin önüne geçmiş olan arkadaşlarınızla bir arada kalırsanız konuları kişiselleştirmeyin. Ortak amacınızın ne olduğuna odaklanın. Bu bir yardım konusu ise, kişisel çıkarların ne önemi kalabilir ki?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
İletişim ve düşünsel konular tüm hızlı ile sizi yakından etkiliyor. Bir yandan da eve yönelik planlarınız üzerinde duyacaksınız. Yaşanabilecek huzursuzluklar ve yerleşim konularında biraz dağınık etkiler altında olabilirsiniz. Belki özel hayatınıza çeki düzen vermek adına sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Zira ikili ilişkilerde sizi zorlayan belirsizlikler yıpratıcı bir noktada.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2020)
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
İçinizdeki huzursuzluğu, partnerinize yansıtmamaya çalışın. Biraz yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek iyi gelebilir. İş konusunda sizi destekleyenler var. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısında saygı duyduğunuz birinin sizi takdir etmesi yatırımlarınız konusunda sizi cesaretlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Denkleştirerek yaşıyorsunuz. Dost ilişkilerinde çok eli açıksınız. Bu yanınız övülüyor. Ama övenlerinizi iyi gözlerseniz bu dost kalabalığınızda bazı tasfiyelere gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle fazla yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed