Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Belli başlı ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı veya iş birliklerinizi geliştirebileceğiniz, genel anlamda ise, ilerleme, büyüme ve gelişme sağlayabileceğiniz zamanlardasınız. Ancak, hiçbir şekilde size bir getirisi olmayacak iş, plan veya projelere gönüllü olarak yardım etmeye kalkışmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabaha karşı meydana gelen Ay’ın son açısı sabah saatlerinde, aşırı harcamalardan, abartılı tavırlardan, aşırı hareketlerden veya fazla kibirli çıkışlar yapmaktan kaçınmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ardından gelen süreçte ise, kararsızlık, ne yapacağını bilememe durumu, ya da belirsizlik gibi durumlar söz konusu olabilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Duygu ve düşünceleriniz uyum içerisinde hareket edeceğiniz, olumlu bir gün yaşayacaksınız. Bu arada his hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugün kendinizi iş hayatınızda başarıyla gösterip yetenekleriniz kanıtlayabilirsiniz. Yeni planlar yapmak için doğru bir zaman olabilir. Sizin için olumlu bir atılım gerçekleştirebilirsiniz. Zevkinize uygun alışverişler yapıp, mutlu olabilirsiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Yoğun duygu ve ihtiraz içindesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişi veya kişiler gönlünüzü kırmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Birikimlerinizi ani bir kararla emin olmadığınız, dönüşünün nasıl olacağını bilmediğiniz bir çalışma ya da işe yönlendirmeye kalkmayın. Olayın propagandasını yapan arkadaşlarınıza rağmen kendi mantığınızı ön plana çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Sabah saatlerindeki huzursuzluk daha sonra kaybolarak yerini iyimser bir hevese bırakıyor. Bugün, çalışmalarınız ve iş ilişkilerinizin gelişimi için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var. İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi bir tür iş ortaklığına götürüyor. Ama endişeler taşıyorsunuz. Arkadaşınız sizin her yaklaşımınızı anlamaya çok hazır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed