Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Sabır ve güç gerektiren önemli iş projeleri hayatınızın gündemini oluşturabilir. Kulağınıza çalınan her haber doğruluk payı taşımayabilir. Bu noktada haber getiren kişilerin gerçek niyetleri bilmeniz sizin için önemlidir. İnsanları tanımak adına biraz daha uğraş vermeniz gerekir. Bu noktada olayları geri planda izlemeniz yapılanları anlamanız için daha faydalı sonuçlar verecektir. Yakın çevreden gördünüz desteklerle de bugün kendinizi daha da iyi hissedebilir umudunuzu tekrardan tazeleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bugün sağlığınızla ilgili problemler sizi çok etkileyecek. Gün içerisinde yaşayacağınız gelişimlere vereceğiniz tepkilerde tutarsızlıklar gösterebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili problemlerin farkında olan yakınlarınız size yardımcı olmak için girişimlerde bulunacaklar. Bugün sinirlerinize hakim olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
AŞK: Sizi etkilemek isteyen karşıcinsin düzgün ve akıcı konuşmasışarttır. Çünkü siz ilk etaptabununla ilgilenirsiniz. Ancaksizinle ilgilenen kişiler bugünsizinle konuşmaktan çekiniyor.İŞ: Çalışmayı ve üretmeyigerçekten seven sizler bugün boş ve riskli adımlaratmamak için çok düşüneceksiniz. Sizler çok azhatalı karar veriyorsunuz. İşinizin insanısınız.SAĞLIK: Yemeğe çok düşkün olmayan birbünyeniz var. Sizinki kilo eksikliği seviyesinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Arkadaşlara para alışverişlerine girmekten dolayı zararlı çıkabileceğiniz bir gün. Günü paylaştığınız insanları özenle seçin. Kadir kıymet bilmeyecek, sizi anlamayan insanlarla geçirilen vakit kayıp bir zaman dilimi olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Kişisel konulara, parasal alanda yeni arayışlara öncelik vermektesiniz. İş hayatında artan tempo ve gelir kaynaklarında değişiklikler yaşanabilir. Özellikle nakit durumunuzu etkileyen kararları hayata geçirmeye bakmalısınız. Yetenekleriniz üzerinden elde edebileceğiniz gelirler de dikkat çekebilir. Başkalarından destek bulmak için uygun bir dönemde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2018)
Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz. Sizden daha yetkeli biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2018)
Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasından uzun düşünceler, endişeler gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2018)
Trafikle ilgili konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. İstenmeyen tehlikelere meydan vermemek için biraz daha mantıklı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed