Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Bazı konuları tahmin ederek hareket etmekten kaçının. Normal şartlar altında bile bir kişinin nasıl davranacağını tahmin edebilmek zorken, bugün imkansız görünüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Siz de bunun farkında olmanıza karşın onu üzmemek için taviz veriyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırmak için küçük bir projeniz var. Aileniz buna çok memnun olacak. Önem verdiğiniz bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
AŞK: İhanet korkunuz sadecekuruntudan ibaret. Partnerinizehak etmediği hakaretleri sarfetmeyin. Gerçeklerle yüzleşinceutanç duygularınız kabaracaktır.PARA: Mali işlerinizle ilgilibaşkalarını görevlendirerekkendinize zaman ayırıyorsunuz. Oysa sizleri çokönemli işlerin beklediğini bilmelisiniz.SAĞLIK: Sağlıklı ve zinde bir gün yaşayacaksınız.Yüz ifadeniz bile dinlenmiş görünüyor. Sabahkalkar kalmaz spor yapmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Maddi birikimlerinizi yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili duyduğunuz endişeleri yalnızca yakın dostlarınızla paylaşıyorsunuz ama doktora gitmiyorsunuz. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Hayatınıza artan koşturmacalar ve hareket girmekte. İşle ilgili konuların artması ile yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz. Ãœzerinizde baskı kuran şartları dikkate almalı, gereksiz huzursuzlukları yenmelisiniz. Zira işte organizasyon temaları oldukça önem kazanabilir. Kariyerinizi etkileyen ve iş temponuzu zorlayan etkilere karşı esnek olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var. Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış gibi görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir. Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Son zamanlarda çok streslisiniz. Buna dikkat etmelisiniz. Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed