Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Aklınızı karıştıran konuları fazla detaylandırmayın. Karar vermekte zorluk çektiğiniz durumları tekrar değerlendirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Akraba çevrenizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu haberler şimdilik sadece tek kişiyi ilgilendiriyor gibi. Ama yakın gelecekte bu ilginin içinde siz ve başkaları da olacaksınız. Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün de dile getirebilir. Son bir iki gününüzü birlikte geçirmeniz, sizinle ilgili kuruntularını ortadan kaldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Kartınız Bilim... Çok hareketli olmanız çevrenizde hoş karşılanmıyor olabilir. Ancak genel kültürünüz öylesine yeterli ki ne yapsanız iyisini yapıyorsunuz. Bunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Fiziksel anlamda kazalara açık olduğunuz bir gün. Hızlı hareket etmek yerine temkinli davranmayı tercih edin. Hiç tahmin etmediğiniz bir olay tüm hızınızı kesebilir. İhmal ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa bugün görmemezlikten gelemeyeceğiniz kadar rahatsızlık verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu size pek çok sorumluluk getirdi. Şimdi yaptıklarınızı değerlendirmek ve yeni bir yön çizmenin zamanı. Ancak duygusal olarak sizi etkileyen endişeleri bir kenarda bırakmalısınız. Para durumunuza ilişkin gelişmeler sizi bazı sorumluluklar almaya itebilir. Başkaları ile olan finansal yatırımlarınızda riskten uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2017)
İşinizi seviyorsunuz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Kendinize ve ailenize para harcamayı çok seviyorsunuz ve bu yüzden yakında maddi bir sıkıntıya düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sistematik ve dikkatli bir biçimde yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2017)
Çok rahat sayılmazsınız ve üstlerinizle çatışma olasılığınız yüksek. Her şeyi duymamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed