Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Sezgileriniz iş hayatınızda başına gelebilecek riskleri en aza indirmenizi sağlayacak. İkili ilişkilerinizde ise oldukça hırcın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilirkişi ya da çok bilmiş pozisyonuna düşmenize neden olacak. İş ve ev hayatınızdaki sorunlar sizi fazlasıyla sıkmasına rağmen çözümlemek için tüm enerjinizi sarfedeceksiniz. Ama sonuç fena sayılmaz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Bu akşam pek istemediğiniz konuklarınız olacak. Ama yine de hoş bir akşam geçireceksiniz. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var ; konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
AŞK: Bugüne kadar yaşadığınızaşk mutluluğu yarının teminatısayılıyor ama siz biraz şüpheciyaklaşımlarda bulunduğunuzdapartnerinizin size olan hevesiazalıyor. Partnerinizle aynıduyguları paylaşın.PARA: Değişimler söz konusu. Terfiler, kazançartması veya uzun süre iş arayan Başaklar rahatbir nefes alacaklar. Ama yatırımlara dikkat edin.SAĞLIK: Hareketli gün geçirmenizden dolayı, ufakkazalar geçirebilirsiniz. Yaramaz çocuk gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Günlük rutin iş akışınızda bir değişim veya sağlık açısından var olan bir soruna çözüm üretilmesi ihtiyacı doğabilir dolunay sonrasında. Her durumda bu yeni adaptasyon süreci direnç gösterirseniz sizi strese sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Ay burcunuza geçiş yaptı ve size ihtiyacınız olan hareketi sağlıyor. Endişeden uzak kararlar alacağınız bu dönem pek çok işin üstesinden gelecek durumdasınız. Eyleme geçeceğiniz yakın çevrenizle ilgili konulara öncelik vererek ilerlemeye çalışın. Eğitim hayatınıza etkinlik kazandıracak konsantrasyon ile yeni kararlar alacağınız adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Özel yaşamınızda son zamanlar yaşadığınız sorunlar sizi iyice işinize yöneltti. Hayatta başka bir zevkiniz yokmuş gibi davranmanız iş arkadaşlarınız tarafından yadırganıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltıyor. Dargın olduğunuz birinden haber var. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Para durumunuzda bazı çalkantılar var. Geçtiğimiz aylardan kalan kimi borçlarınız olabilir. Faturalarınız ödemeyi aksatmamalısınız. Kredi kartı, alışveriş kartı vs. borçlarına karşı de duyarlı olmanız ve erteleme yapmamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Gelecek kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Biraz daha sabredin. Çevrelendiğinizi düşündüğünüz olumsuzluklar sizi bu kadar etki altına almamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed