Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Özel yaşamınızda bir türlü halledemediğiniz, yaşamınızda kangren olan sorunları bir anda çözme girişiminde bulunmak için gayet hızlı ve öfkeli bir tutum sergileyebilirsiniz. Böyle bir çıkış yapmanız partneriniz tarafından yanlış anlaşılabilir ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Güneş in hareketleri size daha büyük bir iyimserlik ve canlılık getirmekte. Yaratıcı konular gündeme gelirken çok daha etkileyici olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Mutluluğunuzu partnerinize gösterme fırsatı yakalayacaksınız. O da en az sizin kadar mutlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
bazı kişilerle sorun yaşayabilirsiniz.Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamandayorgun düşersiniz. Bu nedenlebeslenmenize ve sağlığınıza özen gösterin. İşinizleilgili yapacağınız anlaşmalar maddi olaraksize nefes aldıracak. Aşk hayatınız çok durgun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Mülkler ve aile konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir satın almak istediğiniz bir ev ya da arsa varsa bugün satın alma konusunda elinize fırsat geçebilir. Ãœstelik son derece hızla bütün evrak işlerinizi de halledebilirsiniz. Aynı durum ailevi konular içinde söz konusu olacak. Ailenize ait mülklerin satışı içinde kolayca alıcı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2018)
İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak ancak bu konuda yenilikler yapmakta zorlanabilirsiniz. İş yerinizde bir değişikliğe ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Siz de kendinize şaşırıyorsunuz. Kendinizi hiç bu kadar hesap yaparken hatırlamıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Bugün kararsızlık yaşamanız mümkün. Günün ilk yarısında arkadaşlıklar için yüksek bir tempo olsa da akşam üzeri kendi içinize daha çok dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed