Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Güne finansal gelirleriniz ve ortak kazanımlarınızla ilgili bazı stres yaratan durumlarla başlangıç yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugün sizin için oldukça yorucu ve hareketli bir gün olacak. Özellikle alacağınız bir haberden sonra yapacağınız yolculuk sizi çok yoracak. Gün içinde bazı ufak tefek tartışmalar yaşayabilir, tanımadığınız insanlarla istemediğiniz konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru işlerinizi halletmenin rahatlığını yaşayacak ve sevdiklerinizle zaman geçierceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
AŞK: İlişkiniz başladığından beriyorucu gidiyor. Partnerinizlearanızda tartışıp anlaşamadığınızbir çok konu var. Bunun içinondan kuşku duyacağınızadüşüncelerine saygı gösterin.PARA: Kendinizi haksızlığauğramış gibi sanıyorsunuz. Oysa size karşı hiçkimsenin art niyeti olmadığını bilmelisiniz. İşinizdebir süre daha sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.SAĞLIK: Gerginlik ve stres, kabus gibi rüyalargörmenize ve erken uyanmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugün “olayları mutlaka kontrolüm altına alacağım, benim planım yürüyecek” diye diretmenin anlamı yok. Gün o günlerden biri değil. İradenizi, elinizden geleni yapıp gerisini olduğu kadarıyla kabullenmekten yana kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Emlak işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Taşınmaz mülklere dair alım satım, yenileme ve en önemlisi taşınmaya dair konularda hareketlilik gözüküyor. Bu alanlardaki işlerinizi ertelemeden halletmeye bakın. Ailenizle olan paylaşımlarınızda yüksek enerjiler gözüküyor. Her söylediklerine karşı çıkma eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltıyor. Dargın olduğunuz birinden haber var. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Savurganlıktan nefret ediyorsunuz. Şansınıza da çevreniz savurgan dolu.Neyse ki inisiyatifi kimseye vermiyorsunuz. Beklemediğiniz bir para gelebilir. Büyük bir miktar değil ama, hiç değilse birkaç yamanızı kapatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Kendinizle ilgili planlarınız, başkalarının çıkarlarıyla çok içiçe. Bu konuda bir ayrıştırma size yarar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed