Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Açık olmalı ve olayları olduğu şekliyle aktarmalısınız. Olaylara bakış açınız karşınızdaki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmesi ve uzlaşmacı olması ya da bazı fikirlerin gerçeğe dönüşmesi için neden oluşturabilir. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerinin, bilgi toplama, bilgi edinme, ele geçen bilgiler veya hümanist ve toplumsal başlıkların ön plana çıkabileceği bir gün. Açıkça dile getirilen fikirleri bireyselleştirmemeli ve eleştirilere açık olmalıyız. Sabah saatlerinde, daha verimli işlere zaman ayırabilir, bazı alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, tecrübeli kişilerin tavsiyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Dün de yazdığım gibi, Uranüs’ün görünümü, ilham verici fikirleri, yüksek yaratıcılığı, sürpriz başlangıçları, sürpriz gelişmeleri ve olumlu olayları akla getiriyor. İstememiz durumunda istediğimiz kişileri etkilemekte zorlanmıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Uzak bir yakınınızın sağlık sorunları üzüntülü günler yaşatabilir. Bu süreçte ortak sıkıntılar sizi yeni yakınlaşmalar içine sokacak. Akraba ilişkilerinizde bazı hesaplaşmalar içine gireceğiniz olumsuzluklar söz konusu. Kendinizi sınırlanmış hissettiğiniz konularda hazırlıksız karşılaşacağınız fırsatlar, toparlanana kadar size problem gibi görünebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda yeni kıvılcımlanmalar olabilir. İş hayatınızda da başarılısınız. Hayat sizin için pozitif.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Bugün tecrübe kazanmak konusunda yeni fırsatlar çıkabilir karşınıza. Bir şeylere bilgi olarak sahip olmak yerine onu deneyerek öğrenmek sizin için daha verim-li olacak. Gönüllü olun ve “ben denerim” diyerek el kaldırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Daha kararlı ve dışadönüksünüz. İşinizin parçası olan sorumluluklar sizi bazı keyiflerden alıkoyabilir ancak üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Duygularınızı ortaya koymaktaki zorluklar ise ilişkinize yansıyabilir. Biraz esnek olmaya çalışmalısınız. Yaratıcı konuların getirdiği önemli değişimler ise sizi yeni kararlar almaya itebilir. Hafta sonu aşk hayatınız öncelikli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Haziran 2018)
İş ortamınızda ani bazı değişimler yaşayabilirsiniz ve her zamankinden daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız gerilimler ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. Beklemediğiniz bazı heyecanlar yaşayayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Maddi konularda ani masraflar yapabileceğiniz ve beklemediğiniz giderlerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bugün bunları kendinize çok fazla sorun yapmayacaksınız. Ani bir girişimde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Yüreğinizdeki duygusal kararsızlıklar acele netlikler gerektiriyor. İş yaşamınız, özel yaşamınızın hareketlenmelerinden fazlaca etkisi altında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed