Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Büyük düşünebileceğiniz günler. Umduğunuz şeyleri elde edebilirsiniz. Sizden maddi manevi fayda sağlamaya çalışan kişilerle ilgili duygu ve düşünceleriniz değişebilir. Kendi ilgi alanlarınıza yoğunlaşmalı, size yük olan kişilere izin vermemelisiniz. Kişisel yatırımlara önem vermeniz maddi açıdan büyümenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
AŞK: Macera sevmemenizerağmen aşık olduğunuz kişiye nazyaparak ona acı çektiriyorsunuz.Ama fazla naz aşık usandırırkelimesini de hatırlamalısınız.İŞ: Elinizden bereket fışkırıyor.Başkalarının para ile ilgilikonularında fikir alışverişi yaparak onlara kârsağlıyorsunuz. Pozitif günlerdesiniz.SAĞLIK: Bugün mide ağrılarınız başlayabilir.Sindirim sistemi bozukluğuyla yaşabilirsiniz.Melisa yaprağı ile bu sorunu çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Tutulmayla birlikte yolculuk, eğitim ve kültürel anlamda yeni olanı hayatınıza katacağınız her türlü fırsat için sonuna kadar açın kapılarınızı. Yayıncılık, reklam ve akademik içerikli çalışmalara adım atmak için de ideal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Günlük işleriniz açısından yoğun tempo sürmekte. Sizi meşgul eden pek çok yeni uğraş öne çıkabilir ve yorgunluklar yaratabilir. Hizmet gerektiren temalar karşısında endişeler dikkat çekebilir. Sağlığınızla ilgili konulara ayrı bir özen göstermeniz gerekecek. İş ortamındaki ilişiler açısından ise olumlu bir dönem başlıyor. Destek görerek verimli çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Patronunuzla yakın bir zamanda küçük bir tartışma yaşabilirsiniz. Böyle bir durumda kontrolü elinizde tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Para idaresinde kendinize tam yetki vermişsiniz. Ama bunun çoğunlukla da yararını görüyorsunuz. Bu konudaki denetçi özelliğiniz bazı arkadaşlarınızı sıkabiliyor. Gönül ilişkiniz de bunun dışında değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İçinde bulunduğunuz stresi hiçe saymanız sonucu ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Dinlenmeniz şart olmuş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed