Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Kişisel gelişiminizi ya da evinizi ilgilendiren konularda bazı önemli girişimlerde bulunmak iyi olabilir. Etrafınızda işlerinize burnunu sokan kişiler biraz aklınızı kurcalayabilir. Başkalarının önerilerini dikkate almalı ve karar verirken enine boyuna düşünmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Yakın bir geçmişte almış olduğunuz bir karar, yeniden düşünülerek ele alınmayı gerektirecek. Uygulama konusunda uzun süren çekinceleriniz olabilir. Çok canlı, hareketli bir kişiliğinizle çevrenizde aranılan birisiniz. Yapmayı planladığınız şeyleri geciktirmiyorsunuz. Bu hareketliliği birtakım kaçınılmaz nedenlerle, bir miktar azaltmak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2020)
KALICI ilişkilere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygularınız değişiklik gösterebilir. İş konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Emin adımlarla yola çıktığınız şu günlerde iş hayatınızda büyük başarılara imza atacaksınız. Ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızdaki gergin havayı yumuşatmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Sizi parasal anlamda kısıtlayan şartları dikkate alarak ilerlemelisiniz. Zira bu dönem bütçenizi zorlayan giderleriniz oldu. Şimdi yeni bir planlama ile çalışma kapasitenize yönelik girişimler yapmanız gerekecek. Verimli olabileceğiniz iş konularından ek gelirler sağlayabilirsiniz. İşbirliği gerektiren konularda akılcı davranmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2020)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak. Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2020)
Birisine bir iş için kefil olmanız istenebilir. Size olan güveni sarsmamak için eğrisini, doğrusunu bir kaç kez düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed