Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yaşamınızdaki bazı olaylar çözüme kavuşmadan önce fırtınanın bir süreliğine dinmesini beklemek zorundasınız. İlişkilerde ise yalan söylemlere karşı dikkatli olun. Partnerinizin kendisine böyle bir kılıf hazırlamasına neyin sebep olduğunu öncelikle bilmelisiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekiniyor, bu nedenle de yalnızlıklar yaşıyorsunuz. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuğunuzu bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yakınınızda sürekli insanlar olsun, hep sizinle ilgilensin istiyorsunuz. Ancak bugün bu pek gerçekleşeceğe benzemiyor. Onların da özel hayatı olduğunu unutmamalısınız. Maddi değişimler sonucunda oldukça üzüleceksiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Bugün isteseniz de yakın ilişkiler kurmakta zorlanacaksınız gibi görünüyor. O yüzden belki de buna ihtiyaç duymadığınız işlere yönelseniz daha iyi olur. Ciddiyetiniz can sıkıcı olabilir. Çok fazla duygusal ve kırılgan bir gün sizin için. Paylaşarak rahat saatler geçirmek elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Haftanın son gününe son derece mutlu ve rahat enerjilerle giriyorsunuz. Hayatın tadını çıkarmak, dostluklarınızdan keyif almak için canlı şartlar yaratacaksınız. Size sağlanacak olanaklarla yeni planlar yapabilirsiniz. Zira Ãœmitlerinizi yeniden tasarladığınız bu süreçte yenilik yapmak, gelecekle ilgili beklentilerinizi büyütmek için fırsatlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2018)
İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Karamsarlığınız sebebiyle olaylara olmadık açılardan bakabileceğiniz bugün, sevdiklerinzin kalbini kırmamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed