Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Bugünlerde, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından desteklendiğiniz tarihlerdesiniz. Ayın son günlerinde, sosyal hayatınız canlanıyor veya arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Bu ivme, Temmuz ayının üçüncü haftasına kadar devam ediyor olacak. Sosyal çevrenizce destekleneceksiniz.Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Bugün insanları yönetmeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Buna en yakınınızdaki kişilerden başlamak yerine işinizin bir parçası haline getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Sevgilinizin sizinle ilgili düşüncelerine değer vermelisiniz. Eleştirileri yapıcı yönüyle görmeniz ve değişikliğe uyum sağlamanız ilişkinizin sağlıklı gelişimi açısından önemli olacak. Günlerdir üzerinde çalıştığınız projenin, bir türlü neticelendirilememesi canınızın çok sıkılmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Artık sizi etkileyen dışsal koşullar içinde olmanız gerekiyor. Ortaklıklarınızda yaşanan karmaşaya rağmen daha yapıcı ve fedakar olmayı denemektesiniz. Kararlı ve net yanlarınızla yolunda gitmeyen konuları aşma çabası göstereceksiniz. Yeni önerilerin getirdiği riskler iş ilişkilerinizi yakından etkileyebilir. Daha sağlam beklentiler üzerinde durulmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Bazı durumlarda elinizdeki işler sizi boğuyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde isteksizlik yaşayacağınız sorunlar yok. Sorunu dışarıda aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni bazı maddi girişimlerde bulunabilirsiniz ve bunların sonuçları olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Biraz kuruntulu bir kişilik yapınız olmasına karşın, sağlığınız sizin için bugünlerde hep son sırada. Önemli bir sorununuzun olmaması, hiç ilgilenmemeniz anlamına gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed