Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
İş ve belki de alımsatımla ilgili şeylerde bazı kazançlarınız olabilir. Eğer üzerinde durduğunuz ve gelişme seviyesinde olan bazı karşı cins ilişkileriniz varsa bugün bir sonuca ulaşabilir. Olumlu gelişmeler ufuktadır ve her duruma hazır olmalısınız. Eğer siz erkek başaksanız bugün fiziksel olarak güçlüsünüz. Ayrıca bugün yolculuk ve hareketli ortamlarda bulunmaya yatkınsınız. Hisleriniz mantığınızdan daha güçlüdür. Biraz romantikleşebilirsiniz. Bu da size bir zarar vermez.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Son zamanlarda yakın çevrenizden birinin sizi belli bir konuda etkilemeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Kendinizi bu türden dış etkilere kapatmazsanız asla mutlu olamazsınız. Çevrenizde sizin yüksek ruhlu yönlerinizden kelimenin tam anlamıyla yararlanmak isteyen bir çok insan var. Özellikle yakın çevrenizden bir takım kişiler bu konuda daha önce de başarıya ulaşmış olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Bugün eşinizi sezgisel olarak anlama şansınız fazla. Onun verdiği tepkilerin, görünen sebeplerinin ve sonuçlarının ardında bambaşka şeyler yatıyor olabilir. Kendinizi onun yerine koyup hissedebilme becerinizi kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Sosyal organizasyonların hızlanması ile gündeminiz değişiyor. Önceden başlatılan konuların sonuçlanması, size düşecek sorumlulukların artması ile planlarınız değişecek. Yeni bir gruplaşmanın getirdiği çalışmalar, arkadaşlarla beraberlikler her açıdan keyifli süreçler yaşatabilir. Yakın çevre ile ilişkilerin getirdiği testler karşısında bir süre daha anlayışlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2019)
İşiniz konusunda bir yoğunlaşma olacaktır. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. İşlerinizi belli bir düzene göre sürdürmek istemenize rağmen bugün beklemediğiniz bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı gecikmelerin ve ertelemelerin oluşması moralinizin bozulmasına yol açabilir. Uyum sağlamakta zorlanacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak disiplinizin bozmadan çalışmanız doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Çalışma yaşamınızda yeni hareketlilikler sizi zorlayabilir. Temponuzu iyi ayarlamalı ve kendinize fazla yüklenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed