Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bugün biraz kabuğunuza çekilip yaşadığınız olayları en ince ayrıntısına varıncaya kadar incelemek isteyebilirsiniz. Hatta bu noktada fazlasıyla ileriye gidip kendinizi suçlama eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem olayları bu kadar titizce incelememeli her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu kabullenmelisiniz. Özel ilişkilerinizde ise karamsarlığı ve bıkkınlığı bir tarafa bırakıp ilişkinizi yok yere kendi düşüncelerinizle boğmamalı, bir an önce kaygılı ruh halinizden kurtulmalısınız. Zira yaşadığınız ilişkideki sorunlar yıllardan beri bugüne getirmiş olduğunuz sorunların toplamıdır. Bunu da bir günlük çözümlerle halletmeniz mümkün değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2018)
Hayatınızdaki bazı durumları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Şu aralar sizin sosyalliğe, insanlarla bir arada olmaya ihtiyacı var. Güzel sanatlarla ilgilenmek de size iyi gelecek. Dostlarınızdan biri hakkında endişe verici bir haber duyabilirsiniz. Ama kendi kararlarınızla, bu habere pek kulak asmayabilirsiniz. Sağlığınızı son zamanlarda çok ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kartınız enerji... Kartınızdandabilindiği gibi karşı cinsi üzerinizemıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuzadeta. Sizinle yeni tanışan birilerikonuşmalarınıza büyülenmiş adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
İş arkadaşlarınızın beklemediğiniz bir tepkisi ile karşı karşıya kalabilirsiniz bugün. Yeni iş ve görev paylaşımlarına hazırlıklı olun. Direnç göstermeden önce, adil bir paylaşım yapılıp yapılmadığına dikkat çekin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2018)
Çok yönlü düşünceleriniz, yavaş, yavaş ilgi görüyor. Çok yakında verimli görüşmeler var. Bugün size özel olarak bir konuda danışılabilir. Konuyla ilgili donanımlı olduğunuz düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Duygularınıza kapılıp partnerinizi zorlamaktan kaçının. Beklentilerinizi anlatabilirsiniz fakat öncelikle kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırmalısınız. Üzerinize vazife olmayan işlerin omuzlarınıza yüklediği sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2018)
Büyük bir alışverişteki savurganlığınız herkesi hayrete düşürdü. Bu hafta bunun pişmanlığını yaşayacaksınız. Bir miras söylentisi var ama nedense pek oralı değilsiniz. Fazla uzun vadeli bir iş olduğunu düşünüp ilgisiz davranıyorsunuz. Yanılıyor olabilirsiniz. Varislerden biri çok üstüne gidiyor işin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2018)
Yaşama dair çabalarınız övgüye değer. Ama bu çabayı yaşamdan elinize kalana gösteriyorsunuz. Daha güvenli değerlendirmelerle, hayatı son kertesine kadar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed