Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün sizin için oldukça önemli ve geleceğinizi ilgilendiren çok güzel haberler alabilirsiniz. Bu konuda şansınızın birden döndüğünü hissedebilir ve bu sevinçli hal içerisinde ne yapacağını bilemez bir tutum sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki bazı kişilerden göreceğiniz destekler ile hayallerinizi gerçekleştirmek mümkün olabilir.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Sevdiğiniz bir dostunuzla aranız açılabilir. İnsanların çok üstüne düşüp onlara annelik taslamak istemeniz aslından sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ama bunu sürekli tekrarlamanızda dostlarınızın kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olabilir. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceğinizin artık farkına varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Su grubu olan burçlarla aranız bozulabilir. Özellikle Yengeç burcu dostunuz kırıcı sözler söyleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Maddi yatırımlarınızda bir süredir yaşadığınız kayıplar yakın zamanda sona erecek. Uzun zaman sonra rahat bir nefes alacaksınız. Hayatınıza giren biri sizi çok etkileyecek. Aile büyüklerinizin tavsiyelerine önem verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İlişkilerin ve ortaklıkların size taşıdığı gerginlikler söz konusu. Uzun zamandır yön değişikliği istediğiniz bu alanda bazı sorunlar olacak. Özellikle önerilerin daha net hale gelmesini beklemeli, harekete geçmekte aceleci olmamalısınız. Evlilik bağlarınızı yeniden sorguladığınız bu dönem sizi bağlayan temalar biraz dağıtıcı ve çözücü bir noktaya gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir, ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda çalışma arkadaşlarınızın fikrine ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, onun düşüncelerini değiştirebilir. Dediğim dedik tavırlarınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Parayı seviyorsunuz fakat harcamalarınıza bazen hakim olamıyorsunuz ve bu konuda aşırıya kaçıyorsunuz. Biraz daha dikkatli olmalısınız yoksa maddi sıkıntıların başlayacağı bir döneme gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İleriye dönük hedeflerinizle ilgili bir takım aksaklıklar yaşamanız mümkün. Önlemini şimdiden almalısınız henüz geç olmadan.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed