Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Uzun zamandır ertelediğiniz finansal konularla ilgili beklemediğiniz sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Yakın çevrenizden gizlediğiniz bazı gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Kendinizi dedikodulardan uzak tutmanız gereken bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Genel anlamda güzel ve istediklerinizin gerçekleşeceği bir Pazartesi günü geçireceksiniz. Bugün uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla görüşme planı yapacaksınız. Gün boyunca neşeli ve enerjik olacaksınız. Geç saatlerde yapacağınız bir telefon görüşmesi ile harekete geçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
AŞK: Sevdiğiniz kişi sizisıkmamak adına adımlarınızısorgulamıyor ama siz endişe içinegiriyorsunuz. Bir hayli duyguseline kapıldınız ve süreklikıskanılmak istiyorsunuz.Aşkınıza zarar verebilirsiniz.İŞ: İş yerinizde bir takım kararlarınızı açıklarkensözlerinizi dikkatle sarf ediniz. Bugün görüntünüzaksi yansıyor. Oysa kalbiniz çok temiz.SAĞLIK: Katılacağınız bir davet gece geç saatlerekadar sürebilir. Uyku düzeninizi bozmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Yakın akrabalarınızla bugün iletişim halinde kalmanız çok önemli olacak. Aradaki mesafelerin uzak oluşu çözümleri geciktirebilir. Yakın olup aranızdaki meseleleri yüz yüze konuşun. Bir çözüme aracılık etmeniz de gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Son derece hareketli ve değişiklik yapmak istediğiniz bir gün olacak. Evle ilgili güzel değişlikleri planlarınız arasına alabilir, aile içi ilişkilere daha fazla odaklanabilirsiniz. Önceden başlattığınız projelerin tekrar ele alınması, maddi kaynakların daha akıllıca değerlendirilmesi söz konusu. Ancak işte yaşanan çift durumlar sizi daha temkinli olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Çok cazip bir daveti ekonomik nedenlerle reddedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Önemli bir görüşmeniz var. Masaya önyargılarınızdan arınıp oturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed