Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Çok az beklentisi olup çok fazla şey sunan kişilere daha fazla soru sormanız gerekiyor. Harcadığınız paranın karşılığını alıp almadığınız veya alıp alamayacağınız konusuna odaklanın. Evde yapacağınız değişiklikler size iyi hissettirebilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayallere dalmak, hayallerin peşinden gitmeye çalışırken gerçekçilikten tamamen uzaklaşmak riski söz konusu bugünlerde. Oysa, daha mantıklı düşünebilir, ayağı yere basan hayaller kurabilirsek gerçekleştirme şansımızda olacaktır. Dolayısıyla, tutamayacağımız sözler verirken pratik düşünmeye ve gerçekçi olmaya gayret edelim. Aşk hayatı ve ekonomik başlıklı konularda stresli hava bugün de devam edebilir. Yapmamız gereken şeyler, görev ve sorumluluklarımız var. Engellerle karşılaşmış gibi hissedebiliriz, ama bunlar gerçek engel mi yoksa hayallere daldığımız için gerçeklerle mi yüzleşiyoruz ayırd etmeye çalışalım. Yanlış anlamalara, yanlış yönlendiren kişilere ve karışıklıklara özellikle dikkat edelim! Öğle ve akşam saatlerinde manevi açıdan güçlüyüz fikir alışverişlerimiz olabilir ya da ruhsal çalışmalar yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2021)
DÜŞÜNCELERİNİZİ ifade etmekte başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Bugün biraz huzursuz olma ihtimaliniz var. Bir şeyleri kendinize dert edinmişsini z. Ancak bunu içinize atarak ve kendi kendinizi yiyip bitirerek çözemezsiniz. Destek alın ya da bireysel çabalarınızla sukunet yaratmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Hemen ilgilenmeniz gereken yeni gelişmeler olacak. Hayatınıza girecek yeni kişilerle ilişkileriniz iş hayatını içine alabilir. Değişik bir eğitim programına dahil olmanız her açıdan size yeni fikirler verecektir. Yurt dışı bağlantılarınızı yeniden yapılandırmak için destek bulabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberlerle bu konuda daha net kararlar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2021)
İşlerinizdeki başarınızda şansınız yaver gitmesinin payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek fakat unutmayın, şans her zaman yanınızda olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2021)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Sıkıntı çektiğiniz konularda parayı kurtuluş gibi görüyorsunuz. Küçük hesaplardan kurtuluşu, büyük umutlara bağlamanız aslında umutsuzluğunuzu gösteriyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2021)
Sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed