Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Kişisel gelişiminizi ya da evinizi ilgilendiren konularda bazı önemli girişimlerde bulunmak iyi olabilir. Etrafınızda işlerinize burnunu sokan kişiler biraz aklınızı kurcalayabilir. Başkalarının önerilerini dikkate almalı ve karar verirken enine boyuna düşünmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Bugünlerde detay diyerek ilgi göstermediğiniz şeyleri, sonradan ciddiye almanız gerekebilir. Bugün bununla ilgili örnekleriniz olacak. Belli konularda sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerji tüketmenize yol açıyor. Umutsuzluğu kesin reddetmeniz, umudunuzu yitireceğiniz durumlarda ruhsal yıkıma neden olabilir. Kötümser yanlarınızı gizlemeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Eleştirilere karşı daha açık olmalısınız. Sevdiklerinizin size söylediklerini bile yanlış anlayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Bugün parasal konularda bazı mücadelelere girmek durumunda kalabilirsiniz. Eğer mutlak istiyorsanız alabileceksiniz. Ancak bunu gönülleri kırmadan yapmak en güzeli. Eğer bir anlaşmazlık olursa bunu barışla çözmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Günlük işler açısından oldukça yoğun zamanlar içindesiniz. Elinizdeki işlere odaklanmalı, zamanınızı verimli kullanmalısınız. Özellikle yeni organizasyonlar konusunda hızlı hareket etmeniz gerekebilir. Yeteneklerinizi geliştirdiğiniz bu dönem işte sıkı çalışma zamanı. Zira daha fazla fedakarlık ve hizmet temaları ile karşılaşmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2019)
İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Kara günler için yaptığınız birikime hiç dokunmuyorsunuz. Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun haberi bile bu dar zamanda size yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed