Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Mutluluğunuza katkısı olacak her konuda cesur olabilirsiniz. İstekliliğinizle herkesi istediğiniz konulara dahil edebilirsiniz. Ancak, belli anlaşmazlıkların hızla giderilmesi gerekiyor. Durumunuzu iyi değerlendirmeli, sizden veya durumunuzdan faydalanılmaya çalışılmadan harekete geçmelisiniz. İçten olunmaması durumunda çözüme ulaşılması zor görünüyor. Neden göstermek yerine öfkesini gösteren kişilerden uzak durun. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kartınız Kaos... Aşk hayatınızdaki ufak tefek hataları yok saymaya çalıştıkça büyüyor. Partnerinizi karşınıza alıp ciddi bir konuşma yapmalısınız, yoksa arada soğukluk olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Sizin gayretiniz, fikirleriniz ve yol göstericiliğiniz sayesinde bir arkadaşınız gücünü toplama ve sorunlarıyla mücadele etme şansı yakalayabilir. Dinleyici olmaktan öteye gidin ve isteniyorsa akıl veren kişi konumuna geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bir süre egonuzu ve beklentilerinizi geri planda bırakmak gerekecek. Sizin dışınızda ortaya çıkan ters olaylar nedeni ile bazı kabullenmeler hayatınıza girecektir. Kendinizi ve hatalarınızı sorgulamak doğru bir yol olabilir. Ancak gereksiz endişelerle baş başa kalmaktan kaçınmalısınız. Sizin dışınızdaki kişilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Parlak zekanız kendini her konuda ortaya koyuyor. Sürekli kanıtlamaya çalıştığınız şeyler sizi moral yorgunluğuna götürebilir. Hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirlerin uzun vadeye ihtiyacı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Uzun zamandır beklediğiniz para nihayet elinize geçecek. Bu parayla bazı özel yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Ayrıca bir yakınıza vereceğiniz para onun sizinle gurur duymasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Paranızı değerlendirmenizle ilgili dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin önerileriyle yaptığınız bir yatırım sizi bazı sıkıntılara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed