Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda yeni teklifler ve sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir. İletişimde samimi davranmaya, açık ve net olmaya özen gösterin. İşinizle ilgili güzel fırsatları yakalayabileceğiniz, sizlere olumlu gelen bazı projelerde baş göstermek isteyebilir, kendinizi tekrardan canlanmış hissedebilirsiniz. Bu gibi projeleri değerlendirirken her türlü ayrıntıya dikkat etmeli, titizlikle incelemelisiniz. Hiç ummadığınız konularda bir takım yanlış anlaşılmalar içine girmek istemiyorsanız size yapılan iş tekliflerini inceden inceye değerlendirin derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü, hatta bundan sonraki birkaç günü bu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmedikleri halde sert davranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Çok fazla umursamaz davranıyorsunuz. Alışılagelmiş geleneklerinizi unutup farklı yaşam kurmaya çalışmanız yeniliklere açık olduğunuzu işaret ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Tutulma ödemeler, borçlar, ortak kazanımlar ve paylaşımlar alanınınız tetikleyecek. Bir başkasına bel bağlayarak verilecek özellikle ucu maddiyata varan kararlardan daha sonra zarar görme ve aldanma ihtimaliniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Beklenen bitişlerin ardından yenilenmeler ve başlangıçlar göze çarpıyor. Daha esnek olduğunuzda aile içi ilişkilerde olumlu ilerlemeler söz konusu. Aynı zamanda eldeki kaynakların kullanımı, güvenlikle ilgili huzursuzlukları aşmak mümkün olacak. Sosyal hayatın getirdiği keyifler nedeni ile giderlerinizde artış olabilir. Daha ölçülü hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Maddi konularda genel anlamda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz. Yeni bazı yatırımlar yapabilirsiniz ve bu konuda son derece temkinli davranacaksınız. Ticari yeteneklerinizi verimli olarak kullanabileceksiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Sevgili birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz. İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed