Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Karşınıza çıkan ani borçlar ödeme dengenizde bazı gerginlikler yaratabilir. Bu durumlar için ayrıca bir birikim yapmanız sizi rahatlatacaktır. Sosyal çevre ilişkilerinize daha fazla dikkat etmeli, bazı konulara hangi ortamlarda söyleyeceğini de çok iyi hesap edebilmelisiniz. Olayların gerçekçiliğini sorgulamak size gün genelinde stres yaratabilir. Şartları zorlamayın. Sahip olmak istediğiniz şeyi tüm kararlılıkla seçin ve uygulayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Ortaya çıkan yeni sorumluluklar sizi kısıtlamamalı. Evle ilgili gelişmelere de özen göstermelisiniz. Kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Mantığınızla karar almak daha doğru görünse bile iç sesinizi dinleyin. Yakın çevrenizle iletişiminizin yüksek olması, başkalarının fikirlerinden yararlanma isteği doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Bugünlerde sizden uzakta olan tanıdıklarınızdan haberler alabilirsiniz. Alacağınız bir telefon ya da mail haberi sizi oldukça mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Bugünlerde dış görünüşünüzde bir değişiklik yapmak niyetindeyseniz asıl amacınızın ne olduğuna bir bakın. Farklılık yaratıp kendinize renk katmak ise bu konuda sınırlı hareket edebilirsiniz. Standartları aşmak kolay olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Düşündüğünüz radikal değişiklikler, bir süre daha düş kapsamında kalabilir.Daha değişik, özgün ve esas olarak da daha az bağlayıcı bir çalışma ortamı arayışları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Eşit ölçülürde kazandığınız bazı yakınlarınızın, sizi bir borç isteme kapısı gibi görmesi canınızı sıkıyor. Böyle durumlarda, onlardan daha tasarrufçu biri olduğunuz için kendinize kızıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2021)
Kendinizi bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Kabulleneceğiniz birtakım eksiklikleriniz, size eleştirel bakanların gözünde yüceltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed