Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha beklemeli ve kişisel yöndeki isteklerinizi de yoğunlaştırmalısınız. Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz. Ayrıca yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar bu dönemde gündemde olacaktır ve yine yakın bir dostunuzun doğum günü ile ilgili hoş süprizler hazırlıyor olabilirsiniz, sezgileriniz beklenmedik gelişmeler gösterebilir. Genel olarak dış uyarılara açıksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Geçen birkaç aydır kendinizi geçmişinizle ilgili her türlü bağdan ve yükümlülükten uzak tutmayı başardınız. Ayrıca farklı bir şeyler yaratma tecrübesi de kazandınız. Biraz daha cesarete ihtiyacınız var. Bu cesareti kimseden beklemeyin, ancak kendi kendinizi cesaretlendirebilirsiniz. Dişinizi sıkın, her şeyin yerli yerine oturması için az zaman kaldı. Aile çevrenizden bir bireyin desteği size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Dost sandığınız bazı kişilerden gördüğünüz zararlar sizi uyandıracak. Herkese güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Gönlünüzün aradığını bulmanız için aceleye gerek yok. Çevrenizin size uygun görmeyeceği, sizin de ileride pişman olacağınız ilişkilerden uzak durun. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Fazla kilolardan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Bugün çok daha akıcı etkiler altındasınız. Çalışma yöntemlerinizdeki yenilenmeler size beklediğinizden fazla kazanç getirebilir. Aynı zamanda ekonomi yapmak, giderlerinizi kısmak önemli faydalar sağlayacaktır. Algınız ve ifade biçiminizin değiştiği bu dönem uzun soluklu bir eğitim programı göze çarpıyor. Hayata bakışınızda önemli yenilenmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olabilir. İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilir, eve çok daha moralli dönebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Çözümsüz bazı para tartışmalarınız daha samimi yaklaşımlar gerektiriyor. Bununla ilgili aceleciliklerden kaçınmalısınız. Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Zamanlama konularında hassas olmanız gereken günler içindesiniz. Niyetlerinizde bazı ertelemeler faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed